Výsledky hľadania
Doprava:  |
Termíny od: 07.08., 9 dňové
|
Strava: raňajky |
odlet: Viedeň |
07.08.2025
|
9 dní
|
Last Minute
|
4 495 €
|
+0 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Vymeňte tento raz Maldivy za Grónsko a zažite to, za čím ľudia merajú cestu do Patagónie či na Aljašku. Vysokokvalitná ponuka pre milovníkov prírody. Rozsiahly program, prelety, ohromné zážitky a pritom komfort, aký by ste nečakali. Lepšie už neexistuje.
Doprava:  |
Termíny od: 24.07., 11 dňové
|
Strava: raňajky |
odlet: Viedeň |
24.07.2025
|
11 dní
|
Last Minute
|
3 758 €
|
+786 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Komfortná cesta do doby kamennej. Ocitnite sa medzi poslednými kmeňmi povodia rieky Omo, ktoré si zachovali pôvodný spôsob života. Zakončite túto cestu v minimálne navštevovanej krajine - Džibutsku. Postavte sa na najnižšie položenom mieste Afriky a okúpte sa v korálovom mori.
Doprava:  |
Termíny od: 17.07., 14 dňové
|
Strava: raňajky |
odlet: Viedeň |
17.07.2025
|
14 dní
|
Last Minute
|
3 765 €
|
+795 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Poznávacia cesta, krajinou, ktorá je úplne iná ako všetko ostatné. Keď evolúcia išla doprava, tak na Madagaskare išla doľava. Bezprecedentný okruh bez kompromisov z teplých pláží okolo Tulearu až na severovýchod do hustých lesov Madagaskaru. Ksukol verzus ďateľ, fossa verzus mačka a tajuplný svet miestnych obyvateľov, kde dominuje tabu.
Doprava:  |
Termíny od: 01.08., 14 dňové
|
Strava: raňajky |
odlet: Viedeň |
01.08.2025
|
14 dní
|
Last Minute
|
3 656 €
|
+926 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Spojením juhu Afriky so Seychelskými ostrovmi sme vyšli v ústrety množstvu klientov, ktorí si želali po nádhernej zážitkovej ceste ešte aj krásnu pláž. Začneme na juhu v najkrajšom meste na svete ochutnávkou vína a čokolády, večer steakom a k tomu Savanu. Deň strávime na čerstvom vzduchu na pobreží Atlantiku a potom sa prenesieme na sever do zelených oblastí v povodí rieky Zambezi a Chobe. Tu je ukrytý najlepší národný park Afriky Chobe, kde žije vyše 120000 slonov a množstvo predátorov.
Doprava:  |
Termíny od: 14.11., 12 dňové
|
Strava: bez stravy |
odlet: Praha |
14.11.2025
|
12 dní
|
Last Minute
|
4 199 €
|
+399 €
|
odlet: Praha
|
|
Čaká nás plnohodnotná prehliadka Bangkoku- metropola Thajska, ležiaceho v delte rieky Chao-Praya. Navštívime nielen chrám Wat Traimit v čínskej štvrti s unikátnou sochou zlatého Budhu... nevynecháme ani tradičnú prechádzku loďou po kanáloch rieky Chao Phraya. Plavba najkrajšími scenériami doposiaľ neskrotenej rieky Mekong - kopce porastené tropickou vegetáciou, dramatické skalné útvary a fascinujúca zmes rýchlych prúdov a pokojnejších úsekov rieky.