Noelia Playa

Destinácia: Kanárske ostrovy (Španielsko), Tenerife, Puerto de la Cruz
Kód zájazdu: 1031924
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Noelia Playa

TV masáž internet, WiFi piesočnatá pláž trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 90 km
Vzdialenosť od pláže: 300 m

Poloha:
Aparhotel Noelia Playa sa nachádza v letovisku Puerto de la Cruz na ostrove Tenerife. Je situovaný približne 300 metrov od širkej piesočnatej pláže s čiernym piesok a občasnými kameňmi.
Vzdialený od letiska TSF cca 90 km.


Služby hotela:
K dispozícií je 24 hodinová recepcia, masážne služby (za príplatok), upratovacie služby 6 dní v týždni. Bezplatné pripojenie na WiFi. Klienti majú k dispozícií reštauráciu a bar (za príplatok).


Ubytovanie:
K dispozícii sú: dvojlôžkové štúdiá s možnosťou jednej prístelky.
Aparhotel ponúka štúdiá s komplete zariadeným kuchynským kútom, kúpeľňou (WC,sprcha), klimatizáciou (za príplatok), balkónom alebo terasou, satelitnou TV, trezorom (za príplatok) a telefónom. Aparhotel má vonkajší bazen a bar, ktorý môžete využiť kedykoľvek počas dňa.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa:
Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnu batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Generované systémom ProfiTour