Park Plaza Apartments

Destinácia: Kanárske ostrovy (Španielsko), Tenerife, Puerto de la Cruz
Kód zájazdu: 1031984
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Park Plaza Apartments

TV internet, WiFi bazén
Vzdialenosť od letiska: 90 km
Vzdialenosť od pláže: 250 m
Poloha:
Park Apartments komplex ponúka skvelý prístup na pláže letoviska Puerta de la Cruz. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú vibrujúce a živé miesto, kde si môžu užiť bary a obchody a zároveň sa tešiť príjemnému počasiu počas celého roka. Komplex je od najbližšej malej pláže vzdialený cca 250 m. V blízkosti sa nachádza aj živá, prímorská promenáda. Vzdialenosť od letiska TFS cca 90 km.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: štúdiá (možnosť ubytovať až 3 osoby). 49 štúdií je vybavených: telefón, káblová TV, internetový prístup, dobre vybavená kuchyňa, elegantný nábytok, privátna kúpeľňa, fén, mikrovlnná rúra.

Služby hotela:
prístup na internet, vonkajší bazén, terasa, 24 hod. služby recepcie, úschovňa batožiny.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: vlastné stravovanie, raňajky, polpenzia, all inclusive. Raňajky sa podávajú formou bufetu. Delikátne obedy. Večere so širokým výberom skvelých nápojov.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕrňa:
Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnu batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu
Generované systémom ProfiTour