Penzión Da Vinci

Destinácia: Bulharsko, Primorsko
Kód zájazdu: 1062989
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Penzión Da Vinci

TV piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od pláže: 0 m

POLOHA A POPIS

Penzión Da Vinci má výbornú polohu: nachádza sa v tesnej blízkosti severnej pláže  a len cca 5 minút chôdze od centra letoviska, vďaka čomu svojim hosťom poskytuje ubytovanie na ideálnom mieste v tichšej časti letoviska a  priamo na pláži. 


UBYTOVANIE

V penzióne sa nachádzajú 2-lôžkové izby zariadené nábytkom v klasickom štýle, vybavené vlastným sociálnym zariadením, chladničkou a televízorom,klimatizacia za poplatok 3€ deň.  Vzhľadom na vynikajúcu polohu penziónu a jeho orientáciu majú hostia z izieb otočených k pláži ničím nerušený výhľad na more. Max.obsadenosť izby : Dosp+dieťa 2+2,3+1,  


STRAVOVANIE Individuálne.Možnosť dokúpenia raňajok alebo polpenzie - podávané v Levteri(100m)


NAŠE HODNOTENIE

Vzhľadom na kvalitu ubytovania a vynikajúcu polohu penzión odporúčame pre  náročných klientov všetkých vekových kategórií obľubujúcich ubytovanie penziónového typu. Penzión Da Vinci sa zaradil k tým ubytovaniam, s ktorými sú naši turisti najspokojnejší.


POVINNÉ ZMLUVNÉ ÚDAJE

čas odletu do Burgasu: Bratislava 10:10,Košice 15:10 čas príletu z Burgasu: Bratislava 19:25,Košice 14:20 Penzión Da Vinci nie je vhodný pre osoby zo zníženou pohyblivosťou.  

Generované systémom ProfiTour