15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Letný tábor Pohoďák

facebook
Destinácia: Slovensko, Trnavský kraj, Prašník
Kód zájazdu: 1072021
Cena od: 234 €
Príplatky od: 0 €
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory
Detské zájazdy, tábory

Výber termínu

04.07.2020 8 dní Last Minute 259 € +0 € autobusová
04.07.2020 8 dní Last Minute 234 € +0 € vlastná
11.07.2020 8 dní 284 € +0 € autobusová
11.07.2020 8 dní 259 € +0 € vlastná
18.07.2020 8 dní 284 € +0 € autobusová
18.07.2020 8 dní 259 € +0 € vlastná
25.07.2020 8 dní 284 € +0 € autobusová
25.07.2020 8 dní 259 € +0 € vlastná
01.08.2020 8 dní 284 € +0 € autobusová
01.08.2020 8 dní 259 € +0 € vlastná
08.08.2020 8 dní 284 € +0 € autobusová
08.08.2020 8 dní 259 € +0 € vlastná

Popis zájazdu

TV gril, ohnisko tobogan, šmýkačka tobogan, šmýkačka konferenčná sála volejbal stolný tenis
Úvod:
Ten správny letný vibe sa spája s našou overenou a nadupanou klasikou - POHOĎÁK-om. Tradične aj toto leto si spoločne užijeme teenagerskú bombu v RZ Prašník. Je to stredisko, ktoré ti ponúka dva bazény, beach volejbal, letné kino či spoločenskú miestnosť so stage-om. Okrem chytania bronzu pri bazéne si môžeš počas workshopov vyskúšať virtuálnu realitu, streliť pár gólov súperovi vo vodnom futbale, vyhrať v paintballe alebo len tak chillovať. Ktoré atrakcie či workshopy si vyskúšaš, necháme na teba. Tvojho tímového ducha si overíme v nových športových a logických hrách. Priprav sa aj na mega NOVINKY! Spoločne si zaflexíme na Hip-Hopke s profi DJ-om. A ak chceš svoje kosti rozhýbať pri iných hudobných žánroch, môžeš sa tešiť na penovú party, zaujímavých hostí či SILENT DISCO. Zapožičiame ti bezdrôtové slúchadlá a ty si vyberieš, ktorý z dvoch žánrov chceš počúvať. Ak zrovna nie si party typ, svoje miesto nájdeš v letnom večernom kine. Za tvoju pozornosť určite stojí aj výlet! Adrenalín ti zdvihne tarzanov skok či 9 metrová hojdačka v Action parku v Čunove. Na nadšencov motokár a rýchlej jazdy čaká 325 metrov dlhá dráha v Piešťanoch. Žltá rodinka, Ružoví panteri, Červené papričky, Čierni puci, Zelené čerešne a Modrá krv - to je šesť tímov, ktoré budú aj tento rok súperiť o slnečníky. Staň sa aj TY ich súčasťou tak, ako stovky teenegerov pred tebou. Poď si to s nami užiť - skvelí animátori, noví priatelia, jedinečný program, zaujímaví hostia a tá najväčšia komunita teenagerov na teba čaká aj toto leto v Prašníku.

Strava:
5x denne + pitný režim

Doprava:
individuálna alebo autobusová z BA, TT za príplatok 25€

V cene tábora:
 • ubytovanie, strava 5x denne + pitný režim
 • animátori, zdravotník
 • program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží
 • foto z tábora k stiahnutiu na internete
 • atrakcie - vodný futbal, paintball, virtuálna realita, kinball 
 • penová párty, silent párty, profi DJ, hip hop DJ


CK odporúča:
 • za príplatok 2,80€ komplexné cestovné poistenie ECP (storno, prerušenie cesty, úraz, zodpovednosť za škodu)
 • za príplatok 5€ táborové tričko CK Slniečko
 • za príplatok 30€ autobusový výlet do action parku v Čunove a na motokáry v PiešťanochKrátky úvod:
Predstavujeme kultovú lahôdku pre teenagerov! Letný tábor v skvelom prostredí s množstvom atrakcií, párty, výletom do action parku a na motokáry!

Doporučený vek:
13 - 17 rokov

Podrobnosti o tábore:

Ahoj!

Určite chceš aj ty toto leto vypnúť a zahodiť svoje teenagerské starosti za hlavu. My ti s tým pomôžeme! Sme jednoducho blázni, ktorí si dokážu urobiť srandu sami zo seba. 


Tento rok pripravujeme Pohoďák traja hlavní vedúci. Klasicky Tento, ktorý má už niekoľko rokov Pohoďák pod palcom a nebude tomu inak ani tento rok. Ďalej je tu Lucky a Mojtík. Možno si ich už stretol na iných letných táboroch - Luckyho na tábore SunnyGames a Mojtíka na vojenskom tábore Misia Orava. Majú za sebou desiatky turnusov a niekoľko týždňov strávili aj ako animátori na Pohoďáku. Toto skvelé trio ti zaručí, že tvoje leto bude nezabudnuteľné! 


Pohoďák roky putoval po rôznych strediskách po celom Slovensku. V roku 2017 sme sa ale rozhodli, že mu nájdeme trvalý domov a tým sa stal Prašník. Rekreačné zariadenie ponúka hneď dva bazény, veľkú spoločenskú miestnosť, plážový volejbal či letné kino, jednoducho miesto ako stvorené pre tento druh tábora. Práve usadenie sa na jednom stredisku nám dopomohlo k lepšiemu technickému a materiálnemu vybaveniu tábora. Pohoďák tak dnes ponúka špičkový stage, techniku, vodný futbal, paintball a mnohé iné atraktívne atrakcie. 


Čo sme si pre teba pripravili tento rok? Od roku 2016 sme spolu s animátormi prekopali Pohoďák od základov. Body nahradili slnečníky, tímy majú svoje pevné názvy, popoludnie vypĺňajú workshopy, prepracovali sme večerné párty a programy. Tábor chceme vylepšovať aj naďalej. V sezóne 2020 sa môžeš tešiť na skvelý výber workshopov:  

 • paintball
 • vodný futbal
 • šport
 • chill zóna
 • bazén + aqua gym
 • kino
 • virtuálna realita
 • video vlog
 • iné - zaujímaví hostia

Večerný program bude patriť skvelým párty: hip-hopka s profi DJ-om, silent disco a penová párty. Určite sa nevyhneš nočnej hre a hrám, ktoré pre teba pripravia špičkoví animátori. Neboj sa, určite budeš mať dosť času na chillovanie a spoznávanie nových kamarátov. Tak čo, znie to lákavo? 

Tešiť sa môžete aj na špičkový výlet do action parku v Čuňove a na motokáry v Piešťanoch!


Zbaľ si kufre a príď si to užiť spolu s nami! Tešia sa na teba - LUCKY, TENTO, MOJTIK --RZ Prašník-Dúbrava

gril, ohnisko volejbal stolný tenis bazén vnútorný bazén
Poloha:
Výborne vybavený areál pre detskú a mládežnícku rekreáciu sa nachádza v krásnom lesnom prostredí myjavských kopaníc v obci Prašník, 15km od Piešťan, len 100km po diaľnici od Bratislavy a 130km po diaľnici od Žiliny. 

Ubytovanie:

3 až 6-lôžkové účelne zariadené izby (časť s vlastným a časť so spoločným sociálnym zariadením).

Kapacita cca 85 lôžok v A-budove a cca 26 lôžok v B-budove pri bazénoch. 
Drevené chatky s kapacitou 25 lôžok (5 x 5 lôžok) s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Celková kapacita strediska cca 130 lôžok.


Vybavenie strediska:
vstupná recepcia, veľká jedáleň, poľovnícka terasa, bufet, veľká klubovňa s vlastnou audiovizuálnou technikou, letný amfiteáter, 2 vonkajšie bazény, vnútorný bazén 9m x 4m, ihrisko na plážový volejbal, menšie pieskové ihrisko, veľká trávnatá plocha, ohnisko, stolný tenis …

Generované systémom ProfiTour