15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Apartmány Astra Plava Laguna

Destinácia: Chorvátsko, Istria, Poreč - Zelena Laguna
Kód zájazdu: 1081052
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Astra Plava Laguna

TV basketbal bicykle minigolf diskotéka windsurfing, surf volejbal stolný tenis tenis parkovisko internet, WiFi kamienková pláž detské ihrisko trezor bazén
Vzdialenosť od centra: 5 km
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Apartmány sa nachádzajú v stredisku Zelena Laguna, 5 km od centra Poreča, 100 – 400 m od pláže, v peknom zelenom svahu.

O ubytovaní:

Poloha:
v stredisku Zelena Laguna, 100–400 m od kamenistej a štrkovej pláže, v peknom zelenom svahu.

Popis:
recepcia spoločná aj pre blízky autokemp, trezor na recepcii za poplatok, zmenáreň, spray park (detské vodné ihrisko s gejzírmi, s vodnými efektmi) a bazén so sladkou vodou, ktoré sú súčasťou autokempu (pri mori), Wi-Fi v priestoroch recepcie (zdarma), supermarket, pizzeria, reštaurácie, kaviarne, parkovanie za poplatok.

Ubytovanie: Apt. 1/4
(cca 38 m2) – dve dvojlôžkové spálne (v jednej je dvojlôžko s rozmermi 190 x160 cm a v druhej sú dve postele – každá s rozmermi 180 x 70 cm), prístelka pre dieťa do 10 rokov (rozmer prístelky 160 x 60 cm), kuchynský kút, kúpeľňa (sprcha, WC a sušič na vlasy), SAT TV, telefón, terasa alebo balkón.

Stravovanie:
vlastné, možnosť zakúpenia polpenzie – bufetové stoly v hoteli Delfin vzdialenom cca 100 m od apartmánov.

Šport:
plážový volejbal (zdarma), za poplatok:  tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, požičovňa bicyklov, basketbal, windsurfing, požičovňa vodných plavidiel.

Zábava:
Byblos club – diskotéka (počas júla a augusta).

Doplňujúce informácie:
Nástupy na pobyt sú možné každý deň. Pobyty sú možné na minimum 7 nocí. Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 1 € / auto / deň. Malý pes (na vyžiadanie) – platí sa na mieste 13 € / deň.

Mimoriadna zľava 5% platí pri termínoch dovolenky v období od 30.5. do 27.6. 2020 a uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2020Generované systémom ProfiTour