15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Luxusný pobyt v kúpeľoch Sárvár

Destinácia: Maďarsko, Vašská župa, Sárvár
Kód zájazdu: 1081653
Cena od: 239 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Kúpele
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

18.09.2020 3 dni 239 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1.deň: Odjazd z Bratislavy v ranných hodinách. Príchod do mesta Sárvár, nachádzajúceho sa v západnom Maďarsku. Na ploche 5400 m2 sa nachádzajú bazény s liečivou a obyčajnou vodou pre veľkých i malých , topogány a zážitkové bazény. Exkluzívny Svet saun je ostrovom kľudu , kde sa dá vybrať z pestrej ponuky saun. K dispozícií je aj bohatý výber občerstvenia priamo v areáli kúpeľov za prijateľné ceny.


2.deň: Celodenný pobyt v kúpeľoch.


3.deň: Počas dopoludnia uvoľnenie izieb, pobyt v kúpeľoch. O 17.00 hod. odjazd späť domov , cestou krátka zastávka (45 minút) v nákupnom centre , možnosť nákupov tradičných maďarských produktov. Príchod do Bratislavy cca okolo 20:00 hod.


Názor CK:
Luxusný pobyt v kúpeľoch Sárvár - Hotel Park Inn Radisson Sárvár Hotel Park Inn By Radisson Sárvár 4* bol otvorený v roku 2006 a nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou. Komplex hotela je prepojený s areálom kúpeľov a poskytuje tak kúpeľným hosťom všetok komfort. V cene pobytu sú raňajky a večere , podávané formou švédskych stolov .


Základná cena zahŕňa:
doprava autobusom, 2 x ubytovanie v hoteli, 2 x raňajky formou bufetu, 2 x večera formou švédskych stolov, vstupné do kúpeľov , pobytové taxy.

Základná cena nezahŕňa:
vstup do saunového sveta ( za príplatok ), služby sprievodcu, komplexné cestovné poistenie .

Sárvár

Generované systémom ProfiTour