Lefkoniko Bay

Destinácia: Grécko, Kréta, Rethymno
Kód zájazdu: 1172765
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Lefkoniko Bay

detská postieľka stolný futbal,kalčeto TV herňa šípky biliard fitness centrum stolný tenis internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 80 km
Poloha:
unikátna poloha hneď pri pláži a zároveň neďaleko do starého aj moderného mesta Rethymno. Prímorskou promenádou pre peších sa za pár minút dostanete do centra s množstvom kaviarní, obchodov, atrakcií a historických pamiatok. Vzdialenosť od medzinárodného letiska v Heraklione 80 km. Historické mesto Chania 65 km. Zástavka autobusu cca 100 m od hotela.

POPIS
jedinečná poloha pri pláži s krásnym výhľadom na more robia z tohto miesta ideálne miesto pre Vašu dovolenku, kde budete každý večer pozorovať západ slnka. Štúdiá sú kompletné vybavené vrátane menšej kuchynky. Hostia využívajú služby stravovania a bazén susediaceho/ sesterského hotela Lefkoniko Beach, ktorý sa nachádza oproti, vo vzdialenosti cca 50 m.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala, recepcia, zmenáreň, úschovňa batožiny, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, bar, TV salónik, dva bazény s oddelenou časťou pre deti, terasa, arkáda/ herňa, internetový kútik (za poplatok).

UBYTOVANIE
Typy izieb:
• štandardné klimatizované dvojlôžkové štúdiá s možnosťou 1 prístelky ( pohovka/gauč) sú s bočným výhľadom na more.
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, chladnička, trezor (za poplatok), kuchynský kútik so základným vybavením, stôl, balkón s posedením. Detská postieľka na vyžiadanie zadarmo.

STRAVOVANIE
Plná penzia (v cene): raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu.
All inclusive (za príplatok): Občerstvenie a snack v čase 11:00 – 22:00 hod (sendviče a hamburgery). Káva, čaj, koláčiky, zmrzlina v čase 16:00 – 17:00 hod. Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje servírované v bare hotela Lefkoniko Beach v čase 11:00 – 22:00 hod a počas obeda a večere v reštaurácii (okrem tvrdého alkoholu a čerstvo odšťavenej ovocnej šťavy). Presný rozpis all inclusive konceptu obdržia klienti po príchode do hotela. Koncept all inclusive sa môže meniť v závislosti od vývinu pandémie a obsadenosti hotela.

PLÁŽ
dlhá piesočnatá pláž. Slnečníky a ležadlá v hoteli pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok. Podchod na pláž.

ŠPORT A ZÁBAVA
hotel organizuje počas týždňa grécky večer so živou hudbou a tancom, karaoke večer, magic show (počas hlavnej sezóny). Dostatok zábavy v okolitých baroch, kluboch v centre mesta. Športové aktivity šípky, stolný tenis a fitnescentrum zadarmo. Možnosť vodných športov na pláži, fakultatívnych výletov, vypožičanie auta, biliard a stolný futbal (za poplatok).

OFICIÁLNE HODNOTENIE ***

Názor CK:
ponúkané štúdiá v hoteli Lefkoniko Bay sme sa rozhodli zaradiť do ponuky preto, že sú „iné“. Nie ste v uzavretom rezorte, kde každý deň stretávate tú istú, zväčša východoeurópsku klientelu. O stravu máte postarané v materskom hoteli Lefkoniko Beach, a je len na Vás či sa rozhodnete pre plnú penziu, alebo all inclusive. Dovolenka v Lefkoniko Bay je teda dovolenkou „ dve v jednom „ pretože tu žijete pláž a more spojené s kultúrou a pestrým životom v jednom z najkrajších miest Kréty – v Rethmyne.

Komu tento hotel odporúčame?
Tento produkt je vhodný pre dovolenkárov, ktorí ocenia, že sa môžu každý večer po promenáde vedúcej priamo pred hotelom prejsť až do srdca historického mestečka, ktoré má najmä počas letnej sezóny osobitné čaro. V úzkych uličkách si dáte kávu alebo mojito, sledujete pohyb a pestrosť kozmopolitných návštevníkov. Na svoje si určite prídu aj nákupné maniačky, pretože ponuke s atraktívnym tovarom zrejme neodolajú.

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie s plnou penziou,
- letenka na trase Košice - Heraklion - Košice
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Základná cena nezahŕňa:
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy): 199,00 € osoba nad 2 roky, 65,00 € dieťa do 2 rokov
- mimoriadny poplatok za zvýšené hygienické a bezpečnostné opatrenia: 25,00 € / osoba nad 2 roky
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 PANDEMIC: 4,00 € / osoba / deň
- pobytovú taxu - platí sa na mieste a závisí od kategórie ubytovania

Dostupné výlety

Generované systémom ProfiTour