Husacie hody v Ruste

 poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste poznávací jednodňový zájazd, Husacie hody v Ruste
Destinácia: Rakúsko, Burgenland
Kód zájazdu: 1201980
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Gastro

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Rýchly popis:
Jednodňový zájazd s prehliadkou mesta Eisenstadt a návštevou husacích hodov v Ruste.

Doprava:
autobusová

Program:

Odchod v skorých ranných hodinách zo Slovenska. Príchod do mestečka do mestečka Eisenstadt, prehliadka mestečka,  zámok Esterházyovcov, kalvária. Presun do malebného mestečka Rust, kde sa každoročne konajú husacie hody, voľný program. Cestou späť krátka zastávka pri jazere Neusiedlersee v mestečku Podersdorf na fotenie pri majáku. V podvečerných hodinách o cca 18:00 hod. odchod na Slovensko.

Miesta a čas odchodu:
05:00 Trenčín - malé parkovisko pri Železničnej stanici

05:30 Nové Mesto nad Váhom - parkovisko pri Hypermarkete TESCO

06:00 Piešťany - parkovisko pri autobusovej stanici 

06:40 Trnava - parkovisko pri železničnej stanici

07:30 Bratislava - parkovisko pri pizzérii CIAO, za športovou halou Pasienky


V cene je zahrnuté:
autobusová doprava, služby sprievodcu CK, prehliadky bez vstupov

V cene nie je zahrnuté:
Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,50EUR/os./deň, miestenka 4 EUR/os. Vstupy cca 15 EUR (platba na mieste). Nástupné miesta: TN, NM, PN - 6 € , TT, BA bez príplatku Poznámka: pre koletívy cena podľa dohody v závislosti na počte osôb. Upozornenie: pre tento zájazd nie je možné poskytnúť zľavy first minute.

Typ stravy:
bez stravy

Dni:
1 - DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Generované systémom ProfiTour