15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Budapešť

Destinácia: Maďarsko, Budapešť
Kód zájazdu: 24932
Cena od: 129 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Športové podujatia
Zábava
Jednodňové zájazdy

Výber termínu

02.08.2020 1 deň First Minute 129 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

F1 zážitok, ktorý treba počuť na vlastné uši. Poďte s nami na Zájazd na F1. Vychutnajte si pravú atmosféru pretekov Formuly 1.    

Okruh F1 v Budapešti Hungaroring
bol vystavaný v roku 1985 za výraznej podpory šéfa FOCA Bernieho Eclestonea. Je postavený na piesočných svahoch pri Budapešti. Je to okruh s mnohými zákrutami a len s krátkymi rovinkami a neumožňuje veľa príležitostí na predbiehanie, no napriek tomu sa tu jazdia dramatické preteky. Napriek mnohým snahám vyškrtnúť tento okruh z kalendára, ostal počas celých deväťdesiatych rokov jediným zástupcom východnej Európy.

 

Okruh F1 Hungaroring 
sa nacházda 20 km východne od Budapešti. Najjednoduchší přístup je po diaľnici M3 z Budapešti na Debrecen. Vzdialenosť z Bratislavy na areál okruhu F1 Hungaroring  Budapešť : 230 km

Charakteristika okruhu F1 Hungaroring:
Jediná stredoeurópska veľká cena F1 sa jazdí od roku 1986. Jedná o najdostupnější závod F1 pre fanúškov zo Slovenska. Z prírodných tribún je veľmi dobrý prehľad o dianí na trati. Úzka trať plná zatáčiek komplikuje predbiehanie a nedopraje jazdcom žiaden oddych. Povrch trati bývá často pokrytý jemnou vrstvou piesku, čo zvyšuje riziko výjazdu z optimálnej stopy. Závod sa jazdí vo veľkom teple, čo v kombinácii s najväčšou časovou dľžkou robí pretek mimoriadne fyzicky náročným.

Program:
Odchod na F1 o 7:00 z parkoviska spred Istropolisu v Bratislave autobusom smerom na Maďarské hranice. Diaľnicou priamo na okruh Hungaroring. Možnosť nástupu na benzínovej stanice Lukoil na odbočke na Komárom.  Okolo 11:00 hodiny príchod na okruh F1 Hungaroring. Klienti tu dostanú inštrukcie ako si nájsť svoje miesta. 11:45-12:20 Porsche Supercup Race (14 laps) 12:30-13:15 Formula One Paddock Club Pit Walkabout 12:30 Formula One Drivers' parade 12:45-13:15 Formula One Grid Presentation 13:30 Formula One Pit lane open 13:45 Formula One Pit lane closed 14:00 Formula One Grand Prix of Hungary (70 laps) 15:50 Formula One Winners ceremony cca hodinu po pretekoch F1 odchod na Slovensko      

Náš zájazd na F1 Vás dostane do atmosféry tejto veľkolepej oslavy rýchlosti.  

Poznámka:
je veľmi pravdepodobné, že priamo na okruh nedovolia organizátori prenos vlastných jedál a nápojov z dôvodu bezpečnosti a samozrejme z dôvodu zakúpenia si občerstvenia priamo v stánkoch areálu. Zľava junior platí pre deti do 13 rokov. Na požiadanie je dieťa povinné pri vstupe vek preukázať pasom.

 

Cena zahŕňa:
Zájazd na F1 Hungaroring, Dopravu klimatizovaným autobusom, základnú vstupenku(general admission)na preteky F1 Veľká cena Maďarska(Hungaroring), služby kvalifikovaného sprievodcu, parkovanie, Dph, poistenie CK voči insolventnosti


Cena nezahŕňa:
Komplexné cestovné poistenie

Možné príplatky:
Príplatkové tribúny(Redbull, Gold, Silver, ..), nástup v Trnave 7 € (minimálny počet účastníkov 10, ináč nástup v Bratislave), v prípade dostatočného záujmu (min. 15 osôb) je možné zájazd realizovať aj z Košíc.

Budapešť

 
Generované systémom ProfiTour