Villaggio La Fenosa

Destinácia: Taliansko, Kampánia (Neapol), Marina di Camerota
Kód zájazdu: 951067
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Potápanie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villaggio La Fenosa

TV jacuzzi, vírivka miniklub detský kútik animačný program stolný tenis parkovisko internet, WiFi detské ihrisko detské animácie klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 3 km
Vzdialenosť od letiska: 18 km
Vzdialenosť od pláže: 300 m
Villaggio la Fenosa sa nachádza na vyvýšenom pahorku v pokojnom prostredí obklopenom stredomorskou vegetáciou. Z villaggia je nádherný výhľad na more a celé rozmanité pobrežie. Je ideálny miestom pre tých, ktorí chcú stráviť príjemnú a komfortnú dovolenku v duchu jednoduchej pohostinnosti.

Pláž:
300 m po ceste + schody k pláži, piesočnatá. Jedna z najatraktívnejších pláži na pobreží, charakteristická niekoľkými zátokami a jaskyňami, pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis za poplatok.

Centrum:
cca 3 km.

Ubytovanie:

Villaggio rezidencia la Fenosa je samostatný uzatvorený komplex s niekoľkými murovanými prízemnými vilkami. K dispozícií sú tieto typy viliek:

Typ A pre max. 4 osoby: priestranná miestnosť s manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami alebo poschodovou posteľou, kúpeľňou a kuchynským kútom, ktorý je zastrešený na vonkajšej terase.

Typ B pre max. 5 osôb: izba s manželskou posteľou, druhá izba s poschodovou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, 5.lôžko je v jednej z izieb. Kúpeľňa a kuchynský kút, ktorý je zastrešený na vonkajšej terase.
Stravovanie:
individuálne alebo možnosť stravovania v reštaurácii villaggia do 30.8.

Vybavenie a služby:
recepcia, bazén s hydromasážou, bar, reštaurácia, detský kútik, ping-pong, TV miestnosť, Wi-Fi (za poplatok), animačný program - mini club (klubová karta od 29/6 - 31/8), klimatizácia na vyžiadanie - za poplatok, americký bar, parkovisko. Na mieste je český delegát s ponukou fakultatívnych výletov. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava:
bazén s hydromasážou, detský park, stolný tenis, miniklub a animácie. Oblasť je vhodná na potápanie.

Klubová karta:

(povinná) za poplatok, neplatia deti do 4 rokov, zahŕňa: animácie a miniklub (iba v v termínoch 29.6.-31.8.).


Parkovisko:
v areáli, uzavreté, nestrážené.

Nástupné dni:
sobota, príchod 16:00-20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Generované systémom ProfiTour