15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Rezidencia Ai Pini

Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Lido Altanea
Kód zájazdu: 951307
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Golf

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Rezidencia Ai Pini

TV basketbal práčovňa, čistiareň futbal volejbal tenis parkovisko internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 200 m
Rezidencia sa nachádza cca 200 m od pláže a 300 m od nákupnej galérie „La Quercia“.

Pláž:
200 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový servis na súkromnej pláži na vyžiadanie (za poplatok s úhradou na mieste). Časť pláže je voľná.

Ubytovanie:

rezidencia pozostáva z 263 apartmánov rozdelených do malých viliek (typ B2, C2) alebo do rezidenčných budov (typ B1, C1). Všetky apartmány sú zariadené moderným nábytkom, klimatizáciou, TV SAT, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, trezorom, sušičom na vlasy a veľkou chladničkou.

 

Typ B1 pre max. 5 osôb (rezidenčná budova): (cca 36 m2), obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou, balkón.

Typ B2 pre max. 5 osôb (vilka): (cca 44 m2), apartmán sa rozkladá na 2 poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby. Prvé poschodie: spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, kúpeľňa so sprchou, záhrada.

Typ C1 pre max. 7 osôb (rezidenčná budova): (cca 53 m2), obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami (nedajú sa spojiť), kúpeľňa so sprchou, balkón.

Typ C2 pre max. 7 osôb (vilka): (cca 60 m2), apartmán sa rozkladá na 2 poschodiach. Prízemie: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a divánom pre 2 osoby, malá kúpeľňa bez sprchy. Prvé poschodie: spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, malá spálňa s dvoma samostatnými lôžkami (nedajú sa spojiť), kúpeľňa so sprchou, záhrada.


Stravovanie:
 individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.

Vybavenie a služby:
rozsiahly areál s veľkou záhradou, práčovňa na mince, bazén pre dospelých a pre deti, slnečná terasa so slnečníkmi a lehátkami, detské ihrisko. V okolí sa nachádza futbalové a volejbalové ihrisko, animácie, bocce, basketbal, tenis, golf. Zvieratá nie sú povolené. Wifi pri bazéne.

Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni:
sobota, príchod 14:00 - 19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Generované systémom ProfiTour