15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Villa Marisa

Destinácia: Taliansko, Friuli-Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro
Kód zájazdu: 952246
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Golf

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villa Marisa

TV minigolf diskotéka windsurfing, surf golfové ihrisko tenis aquapark parkovisko plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia
Vzdialenosť od pláže: 500 m
Vilka so 4 apartmánmi sa nachádza neďaleko centra Lignano Riviera, ale v tichej zelenej lokalite asi 500 m od pláže. Ideálne miesto pre strávenie pokojnej dovolenky. V blízkosti sa nachádza Park Riviera.

Pláž:
cca 500 m, plážový servis (od 13. apríla do 29. septembra).

Ubytovanie:

každý apartmán má klimatizáciu, TV SAT, kávovar, mikrovlnku, trezor a číslované parkovacie miesto v záhrade.


Typ C pre 5-7 osôb:
 na prízemí alebo 1. poschodí s balkónom: obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 3 lôžkami, malá kuchynka, kúpeľňa.


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
veľká záhrada, trezor.

Šport a zábava:
v okolí: termálne kúpele, aquapark, lunapark, ZOO, detské ihrisko, diskotéka, cyklistické chodníky, golf, minigolf, tenisové kurty, jazdiareň, kurzy plávania, plachtenia, windsurfingu alebo potápania.

Parkovisko:
áno

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00 - 20:00, odchod do 9:00, min. 7 nocí.

Generované systémom ProfiTour