Penzión Da Vinci

Destinácia: Bulharsko, Primorsko
Kód zájazdu: 985617
Cena od: 90 €
Príplatky od: 200 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

27.08.2019 11 dní Last Minute 90 € +200 € odlet: Bratislava, Košice letecká

Penzión Da Vinci

TV piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od pláže: 0 m

POLOHA A POPIS:
Penzión Da Vinci má výbornú polohu: nachádza sa v tesnej blízkosti severnej pláže  a len cca 5 minút chôdze od centra letoviska, vďaka čomu svojim hosťom poskytuje ubytovanie na ideálnom mieste v tichšej časti letoviska a  priamo na pláži.   

UBYTOVANIE:
V penzióne sa nachádzajú 2-lôžkové izby zariadené nábytkom v klasickom štýle, vybavené vlastným sociálnym zariadením, chladničkou a televízorom,klimatizacia za poplatok 3€ deň.  Vzhľadom na vynikajúcu polohu penziónu a jeho orientáciu majú hostia z izieb otočených k pláži ničím nerušený výhľad na more. Max.obsadenosť izby : Dosp+dieťa 2+2,3+1,  STRAVOVANIE Individuálne.Možnosť dokúpenia raňajok alebo polpenzie - podávané v Levteri(100m)  

NAŠE HODNOTENIE:

Vzhľadom na kvalitu ubytovania a vynikajúcu polohu penzión odporúčame pre  náročných klientov všetkých vekových kategórií obľubujúcich ubytovanie penziónového typu. Penzión Da Vinci sa zaradil k tým ubytovaniam, s ktorými sú naši turisti najspokojnejší.

POVINNÉ ZMLUVNÉ ÚDAJE:
čas odletu do Burgasu: Bratislava 4:30,Košice 9:25 čas príletu z Burgasu: Bratislava 13:40,Košice 8:40 Penzión Da Vinci nie je vhodný pre osoby zo zníženou pohyblivosťou.

Generované systémom ProfiTour