Argo Hotel

Destinácia: Grécko, Rhodos, Faliraki
Kód zájazdu: 991131
Cena od: 388 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Len pre dospelých

Výber termínu

27.09.2019 8 dní Last Minute 388 € +0 € odlet: Bratislava letecká
01.10.2019 8 dní Last Minute 392 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Argo Hotel

parkovisko internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 300 m
Vzdialenosť od letiska: 17 km
Vzdialenosť od pláže: 500 m
Poloha a popis:
Tento pokojný hotel obklopený záhradami a veľkým bazénom sa nachádza v letovisku Faliraki. Centrum mesta je vzdialené približne 300 metrov. V blízkosti hotela nájdete reštaurácie, bary, kluby, kaviarne a obchody. Krásna zlatistá piesočná pláž Faliraki ponúka všetky plážové športy. Známa zátoka Anthony Queen sa nachádza 2 kilometre od hotela. Medzinárodné letisko je vzdialené 17 kilometrov a hlavné mesto Rhodos 13 kilometrov.

Vybavenie hotela:
V hoteli je k dispozícii recepcia, reštaurácia, bar, bar pri bazéne, bazén, úschovňa batožiny, klimatizácia, wi-Fi pripojenie, záhrada, parkovisko.

Vybavenie izby:
Hotel ponúka ubytovanie v dvoch typoch izieb: Dvojlôžková izba s výhľadom na záhradu - v izbe je k dispozícii kúpeľňa s vlastným sociálnym zariadením, satelitný TV, Wi-Fi pripojenie, klimatizácia (za poplatok 5 € / deň), trezor (za poplatok 1 € / deň), telefón a balkón alebo terasa s výhľadom na záhradu. Dvojlôžková izba s výhľadom na bazén - v izbe je k dispozícii kúpeľňa s vlastným sociálnym zariadením, satelitný TV, Wi-Fi pripojenie, klimatizácia (za poplatok 5 € / deň), trezor (za poplatok 1 € / deň), telefón a balkón alebo terasa s výhľadom na bazén.

Stravovanie:
Bez stravy, raňajky či polpenzia formou bufetu.

Pláž a plážový servis:
Piesočná pláž Faliraki sa nachádza približne 500 metrov od hotela. Lehátka a slnečníky sú na pláži za poplatok.

Pre deti:
Tento hotel je len pre dospelých .

Šport a zábava:
Ponuku športov a zábavy, ktoré sú k dispozícii, získate po príchode do hotela.

Služby v cene:
Ponuku služieb, ktoré sú zahrnuté v cene získate po príchode do hotela.

Služby za poplatok:
Klimatizácia (5 € / deň), trezor (1 € / deň), lehátka a slnečníky na pláži. Ponuku služieb, ktoré sú za poplatok, získate po príchode do hotela.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu Dôleži informácie k zájazdov

Poznámka:
Tento hotel je pouze pro dospělé!

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Dostupné výlety

Generované systémom ProfiTour